До Києва прибув американський сенатор-демократ | |
|
14.04.2025
13:18
348
| |
![]() До української столиці з візитом прибув сенатор-демократ Сполучених Штатів Америки Тім Кейн.Сенатор-демократ від штату Вірджинія Тімоті Кейн прибув до Києва. Про це повідомила пресслужба посольства США в Україні в понеділок, 14 квітня."Раді вітати сенатора Тіма Кейна сьогодні Києві", - йдеться у повідомленні. Тімоті Майкл Кейн - член Сенату США від штату Вірджинія з 2013 року, губернатор Вірджинії з 2006 до 2010 рр. Голова Національного комітету Демократичної партії з 2009 до 2011 рр. Нагадаємо, українська делегація перебуває у Вашингтоні, де проводить новий раунд переговорів щодо угоди про корисні копалини. | |
|
Категория: Украина
348
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



