До Києва прибули лідери країн Заходу - Reuters
До Києва прибули лідери країн Заходу - Reuters

Заплановано проведення відеоконференції з Києва, в якій візьмуть участь лідери країн "Великої сімки".

Чотири західні лідери прибули в суботу до Києва, щоб висловити солідарність з Україною з нагоди другої річниці російського вторгнення. Про це повідомляє Reuters у суботу, 24 лютого.

Зокрема, сьогодні вночі в українську столицю прибули потягом із сусідньої Польщі прем'єр-міністри Італії Джорджія Мелоні, Канади Джастін Трюдо, Бельгії Александер де Кроо.

Вони приїхали разом з головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Пізніше цього дня заплановано проведення відеоконференції з Києва, в якій візьмуть участь лідери країн "Великої сімки". Президента України Володимира Зеленського буде запрошено приєднатися до дискусії.

Як відомо, сьогодні, 24 лютого, друга річниця від початку вторгнення військ РФ в Україну. Російський президент Володимир Путін планував за короткий строк завоювати всю нашу державу. Але героїчний опір українського народу зірвав ці плани.

За допомогою країн Заходу українцям вдалося звільнити значну частину окупованої у перші місяці території. Зараз на фронті тривають важкі позиційні бої.

Раніше прессекретар президента Сергій Никифоров повідомив, що 24 лютого в Україні очікують багато візитів лідерів з інших країн. Також планується засідання за участі України та "Групи семи".

А на 25 лютого готується конференція військово-політичного керівництва країни. Президент України Володимир Зеленський проведе свою прес-конференцію.
Добавил: Loci
Категория: Украина 366
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close