Дезертир отримав 15 років за "злив" даних про ЗСУ | |
|
18.06.2025
13:32
499
| |
![]() Після втечі з частини дезертир не поїхав на окуповану територію, а залишився у прифронтовому регіоні, щоб шпигувати на користь ворога.Колишній військовий проведе 15 років за ґратами за те, що передавав російським спецслужбам дані про українських військових на Запоріжжі. Про це інформує пресслужба ДБР у середу, 18 червня.На початку 2023 року чоловік був мобілізований до однієї з військових частин у Запоріжжі. Уже в серпні він самовільно залишив місце служби та перейшов на бік ворога. У ДБР відзначили, що уродженець тимчасово окупованої Кам’янки-Дніпровської на Запоріжжі виявляв проросійські погляди ще до служби. Втім, після втечі з частини дезертир не поїхав на окуповану територію, а залишився у прифронтовому регіоні, щоб шпигувати на користь ворога. Через зв’язки у захопленому місті він вийшов на представників спецслужб РФ. Зловмисник фіксував локації регіонального управління СБУ, фотографував будівлі та співробітників. За зібрані матеріали отримував грошову винагороду на банківську картку. Згодом фігурант придбав бездротові відеокамери з функцією онлайн-трансляції. Він планував встановити їх уздовж маршрутів пересування військової техніки ЗСУ. Суд визнав чоловіка винним у дезертирстві та держзраді за ч. 4 ст. 408 та ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України й призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. | |
|
Категория: Украина
499
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



