"Данська модель": оголошено перший транш Україні | |
|
05.06.2025
12:58
1035
| |
![]() Гроші найближчим часом надійдуть на виробництво української зброї. Мова йде про артилерію, ударні дрони, ракети і протитанкові засоби.Україна отримає 1,3 млрд євро за "данською моделлю" на виробництво зброї у 2025 році. Частина цих коштів буде з доходів від заморожених активів Росії. Про це повідомило Міноборони у четвер, 5 червня.Так, під час засідання контактної групи з питань оборони України у форматі Рамштайн міністр оборони Рустем Умєров обговорив з колегою із Данії Троельсом Лундом Поульсеном "данську модель". "Перший транш - 428 млн євро від Данії, Швеції, Канади, Норвегії та Ісландії. Гроші вже найближчим часом надійдуть на виробництво української зброї: артилерія, ударні дрони, ракети й протитанкові засоби, створені в Україні для наших воїнів", - йдеться у повідомленні. Умєров зазначив, що готуються нові стратегічні рішення щодо інвестицій українських компаній у країнах Рамштайну та розгортання виробництв європейських оборонних компаній в Україні. | |
|
Категория: Украина
1035
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



