Даніель Салем згадав, як Тіна Кароль подарувала для його підрозділу авто
Даніель Салем згадав, як Тіна Кароль подарувала для його підрозділу авто
На початку російсько-української війни вступив до тероборони, але згодом потрапив на передову до підрозділу розвідки.
 
Ведучий та ресторатор Даніель Салем, який з перших днів повномасштабної війни вступив на захист Батьківщини, розповів, як Тіна Кароль подарувала його підрозділу бойову машину. Про це він повідомив у YouTube-проекті Зірковий.
 
Знаменитість зізнався, що для нього це була несподіванка, оскільки він не просив про це артистку. Як виявилось, вона йому зателефонувала дізнатися, як справи. Він розповів їй, що його підрозділу потрібен автомобіль, проте його знайомий із Одеси, який зробив авто, озвучив суму, якої на той момент не було.
 
"Вона почала мене розпитувати. Каже: "А скільки ти зібрав уже?" Я відповідаю, що в мене є десь тисяча доларів, але її треба не тільки купити, а ще там щось зробити. Вона просить мене почекати і кладе слухавку. Пише смс: "Тобі зараз набере наш бухгалтер від фонду та передасть усі гроші. Це для вас подарунок від мене. Давайте, хлопці, воюйте". Це було дуже круто, тому що ми з нею прям друзі-друзі, але я ніколи в неї нічого не просив. Я знаю, що в неї багато справ", - розповів Даніель Салем.
 
Водночас він додав, що вважає цю машину щасливою, адже попередні служили лише тиждень, а ця вже як місяць.
Добавил: Loci
Категория: Украина 92
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close