Ціни на пшеницю рекордно знизилися - Bloomberg
Ціни на пшеницю рекордно знизилися - Bloomberg

Небувалі врожаї в деяких частинах Північної півкулі компенсували напруженість у регіоні Чорного моря.

Ціни на пшеницю падають максимальними за 14 років темпами, попри бойові дії в Україні і припинення дії зернового коридору у Чорному морі. Про це повідомило агентство Bloomberg у п’ятницю, 29 вересня.

Вказано, що пшениця зіткнулася з найгіршими квартальними втратами за 14 років, оскільки небувалі врожаї в деяких частинах Північної півкулі компенсували напруженість у регіоні Чорного моря.

Ф'ючерси на біржі у Чикаго втратили близько 11% за останні три місяці та знижуються четвертий квартал поспіль. Хоча у липні Москва вийшла з угоди, яка дозволяла Україні експортувати своє зерно, великі об’єми постачань стримували ціни. Росія була однією з країн, що зафіксували небувалий урожай.

"Події навколо початку конфлікту в Україні показали, що в наші дні світ загалом має спосіб доставляти зерно людям, які його потребують. Це може бути новий, низький рівень цін на пшеницю", – сказав керівник відділу аналізу агробізнесу в ANZ Group Holdings Майкл Уайтхед.

За даними Bloomberg, сьогодні зранку ф'ючерси на пшеницю з поставками в грудні подорожчали на 0,4% – до 5,81 доларів за бушель у Лондоні. При цьому за місяць ф'ючерси подешевшали більш як на 3%.
Добавил: Loci
Категория: Украина 158
Рейтинг: 0.0/0
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close