Число жертв удару РФ по селу Гроза зросло
Число жертв удару РФ по селу Гроза зросло

Наразі ідентифіковано 53 загиблих, однак дані про жертв не остаточні. ДНК-експертизи тривають і п'ятеро людей вважаються зниклими безвісти.

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару РФ по селу Гроза на Харківщині сягнула 53 осіб. Про це під час брифінгу 10 жовтня заявив начальник Слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов, повідомляє Суспільне.

За його словами, дані про жертв не остаточні, оскільки ДНК-експертизи тривають.

"Ми ідентифікували станом на зараз 53 людини, які загинули. Тому можна заявити, що на сьогодні у нас збільшилася кількість загиблих. А враховуючи ще неідентифіковані частини тіл та заяви про безвісти зниклих - остаточна кількість може збільшитися", - наголосив Болвінов.

Він додав, що загалом правоохоронці отримали 22 заяви про зниклих після ворожої атаки. Чотири з них не підтвердилися, люди знайшлися, 13 осіб ідентифікували серед загиблих, п’ять вважаються зниклими безвісти.

"Без перерви ми збираємо рештки цивільних людей... ДНК-лабораторії працюють цілодобово вже п'яту добу. Криміналісти й слідчі - також", - підкреслив начальник Слідчого управління і уточнив, що загалом проведено 288 ДНК-досліджень.
Добавил: Loci
Категория: Украина 331
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close