Частина Миколаєва після удару по ТЕЦ залишилася без тепла | |
|
20.02.2025
13:07
671
| |
![]() Для усунення аварії фахівці були змушені тимчасово припинити теплопостачання у будинках на дев'яти вулицях.У Миколаєві внаслідок обстрілу росіянамиТЕЦ сталася аварія в системі. Частина міста залишилася без тепла. Про це 20 лютого повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. За його словами, відключено 44 житлових будинки. У Миколаївській ТЕЦ зазначили, що для усунення аварії фахівці були змушені тимчасово припинити теплопостачання у будинках на дев'яти вулицях:
Раніше повідомлялося, що місто Миколаїв частково залишилося без світла та тепла. Вночі 19 лютого у мережі сталася аварійна ситуація, не пов'язана з ворожою атакою в регіоні. | |
|
Категория: Украина
671
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



