Буданов розповів, скільки людей Росія мобілізує щомісяця
Буданов розповів, скільки людей Росія мобілізує щомісяця

Очільник ГУР зазначив, що при цьому з офіційно призваних близько 120 тисяч солдат РФ не перекинуті до України.

Керівник ГУР Міноборони України Кирило Буданов заявив, що у Росії в місяць в середньому мобілізують по 20 тисяч людей. Про це він розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

За словами Буданова, при цьому з офіційно призваних близько 120 тисяч не перекинуті до України, зараз ці мобілізовані перебувають на території РФ.

"Вони не всі можуть бути перекинуті, ви ще це маєте розуміти. Тому що є втрати, є якась поточна робота, хтось її має виконувати. Оскільки втрати досить значні, цей некомплект кимось треба компенсувати", - пояснив очільник ГУР.

Він також навів приклад.

"Росія приховано (вони про це не будуть казати) прийняла рішення, вже пішли наказом про вивід миротворчого контингенту з регіону конфлікту Азербайджану з Вірменією і заміну контингенту, який є, на контингент зі строковиків. Тобто контрактників забирають, строковиків відправляють. Як ви розумієте, це абсолютно не через те, що в них усе добре", - заявив Буданов.

Голова ГУР також розповів, що війська РФ на території України перейшли в позиційну оборону, і єдині місця на фронті, де відбуваються їхні спроби наступу, - це Бахмут та Авдіївка, також тривають локальні бойові дії в місті Мар'їнка.
Добавил: Loci
Категория: Украина 73
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close