Британія виділить $125 млн на "суверенний штучний інтелект"
25.04.2023 14:39 1717
Британія виділить $125 млн на

Одним із ключових напрямків робочої групи стане забезпечення безпеки та надійності систем штучного інтелекту.

Великобританія виділить 100 млн фунтів ($125 млн) на створення робочої групи Foundation Model для стимулювання розробки "суверенного штучного інтелекту". Про це повідомляється на сайті уряду Британії.

"Інвестуючи в нові технології, ми можемо зміцнити лідерство у розробці безпечного та надійного штучного інтелекту в рамках формування більш інноваційної економіки", - заявив прем'єр-міністр Ріші Сунак.

Зазначається, що до складу Foundation Model увійдуть урядові та галузеві експерти. Вони підпорядковуватимуться безпосередньо прем'єр-міністру та міністерству науки, інновацій та технологій.

Як заявила глава міністерства науки, інновацій та технологій Мішель Доунлан, одним із ключових напрямків робочої групи стане забезпечення безпеки та надійності систем штучного інтелекту.

Згідно з планами уряду, робоча група допоможе британським підприємствам та розробникам створювати сучасні системи штучного інтелекту та закуповувати технології для державних служб. Запуск перших пілотних проектів очікується упродовж найближчих шести місяців.

За оцінками уряд Великобританії, машинне навчання може збільшити світовий ВВП на 7% у найближче десятиліття. Влада сподівається, що запуск робочої групи дозволить країні отримати з цього вигоду.

Раніше уряд Британії зобов'язався виділити 900 млн фунтів ($1,1 млрд) на створення суперкомп'ютера, призначеного для навчання та експлуатації власних моделей штучного інтелекту.
Добавил: Loci
Категория: Наука 1717
Рейтинг: 4.8/9
Всего комментариев: 0
avatar
close