Блекаут в Європі: в Іспанії відновили електропостачання на 92% | |
|
29.04.2025
10:59
568
| |
![]() У країні запущено більшість залізничних маршрутів, однак метрополітен Мадрида досі не працює.Іспанія поступово відновлюється після масштабного блекауту. Станом на ранок 29 квітня вдалося відновити понад 92% електропостачання по всій країні. Про це повідомляє Pais.Наразі напруга подана на всі підстанції, і найближчими годинами очікується повне повернення до нормальної роботи. Найсерйозніші наслідки залишаються у сфері залізничного транспорту: сотні людей провели ніч на вокзалах у очікуванні відновлення руху потягів. Наразі почали відновлювати роботу швидкісні потяги та деякі приміські маршрути. Вже відновлене сполучення між Мадридом і Барселоною, Леванте, Країною Басків, Малагою та Гранадою. У Мадриді метро залишається зачиненим. Роботи з відновлення його повноцінної роботи тривають. Натомість частково запустили приміські потяги. Міські та міжміські автобуси в Мадриді підсилено і зроблено безкоштовними на цей день. Прем'єр-міністр Педро Санчес зранку скликав чергове засідання Ради національної безпеки за участю короля Феліпе VI. За його словами, причини раптової втрати електрогенерації ще розслідуються, підкресливши, що подібне в історії Іспанії відбулося вперше. | |
|
Категория: Мир
568
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



