Бербок закликала Захід надати Україні ракети дальнього радіусу дії
Бербок закликала Захід надати Україні ракети дальнього радіусу дії

Збройним Силам України необхідно більше зброї дальнього радіусу дії, щоб можна було бити по цілях глибоко за лінією фронту.

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок закликала Захід надати Україні ракети дальнього радіусу дії, посилаючись на критичну ситуацію на фронті, пише Politico.

Під час виступу в кулуарах зустрічі міністрів закордонних справ європейських країн у Страсбурзі Анналена Бербок назвала військову ситуацію на північному сході України "дуже драматичною", адже Росія досягає успіхів на полі бою. Тому, переконана вона, Збройним Силам України необхідно більше зброї дальнього радіусу дії, щоб можна було бити по цілях глибоко за лінією фронту, тобто "на середніх і великих відстанях". 

Видання стверджує, що її слова, ймовірно, будуть розцінені як посилення тиску на канцлера Німеччини Олафа Шольца щодо надання Україні ракет дальнього радіусу дії Taurus, відправку яких Німеччина поки що не розглядає.

"Ми також працюємо над цим з іншими партнерами", - сказала Бербок, додавши, що українці перебувають у "надзвичайно складній ситуації". 

Раніше повідомлялося, що уряд ФРН проти "втручання в конфлікт" України і РФ, тоді ж як у Бундестазі лунають висловлювання про слушність такої пропозиції. Уряд ФРН вважає, що залучення літаків або засобів ППО країн НАТО у відбитті російських повітряних атак над західною частиною України стане "безпосереднім втягуванням Альянсу в конфлікт". 
Добавил: Loci
Категория: Украина 709
Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close