БЕБ викрило нелегальну нафтобазу на Київщині | |
|
22.07.2025
15:20
457
| |
![]() У результаті обшуків на АЗС та нафтопереробному заводі вилучили понад 57 тис літрів бензину, майже 85 тис літрів дизельного пального, 4,5 тис. літрів скрапленого газу.Викрито злочинну групу, яка організувала незаконний продаж фальсифікованого пального у Київській області. Про це повідомляє пресслужба БЕБ.Зазначається, що незаконно виготовлене пальне зберігалося на одній із місцевих нафтобаз у Білоцерківському районі Київської області. Надалі його продавали через мережу підконтрольних автозаправних станцій. АЗС працювали без відповідних сертифікатів якості на пальне та не відображали реалізацію підакцизних товарів у фінансово-господарській звітності. У результаті обшуків на АЗС та нафтопереробному заводі детективи БЕБ вилучили понад 57 тис літрів бензину, майже 85 тис літрів дизельного пального, 4,5 тис. літрів скрапленого газу. Також вилучено понад 18 млн грн у гривневому еквіваленті. Орієнтовна вартість вилучених пально-мастильних матеріалів становить понад 8 млн грн. | |
|
Категория: Украина
457
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 |
| Всего комментариев: 0 | |



