ЗСУ знищили сотню російських спецназівців на Луганщині - Гайдай | |
|
18.01.2023
13:54
218
| |
![]() У російських окупантів втрати 100 осіб особового складу та кілька одиниць важкої техніки.Українські військові за добу знищили 100 російських спецназівців у Луганському напрямку. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай."Вони (окупанти, - ред.) постійно підвозять резерви на Сватівський та Кремінський напрямок. Я щойно повернувся з передової та на власні очі бачив розбитих орків. І до речі, за добу у них втрати 100 осіб особового складу та кілька одиниць важкої техніки. При чому, цей особовий склад - це були не звичайні "мобіки", а спецназівці, ВДВшники, які тікали, покинувши зброю та поранених", - зазначив він. За словами Гайдая, біля Білогорівки ситуація важка, але стабільна. "Сили оборони тримають оборону. І постійно відбивають усі спроби ворога просуватися. Вони постійно цю територію обстрілюють - і танками, і артою, і літаками навіть намагаються завдавати ураження", - заявив голова ОВА. Нагадаємо, за словами Гайдая, росіяни зібрали майже 30 тисяч військових на Луганщині. | |
|
Категория: Украина
218
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 |
| Всего комментариев: 0 | |



