ЗСУ закликають не втрачати пильності і після 24 лютого
ЗСУ закликають не втрачати пильності і після 24 лютого

Усвідомлюючи, що ми зосереджені на датах 23-24 лютого, ворог може зачекати на цей період і завдати удару, коли всі "видихнуть". 

Україна чекала на масовані удари 23-24 лютого, але цього поки що не сталося. В акваторії Чорного моря значних змін у поведінці військ Росії не відбувається, але провокації можливі не лише у річницю вторгнення, а й після 24 лютого. Про це в ефірі телемарафону повідомила керівник об’єднаного прес-центру оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.
 
"Не спостерігаючи активності в морі, ми можемо сказати, що вони вишукують нову тактику. Цілком ймовірно і застосування "шахедів" протягом дня, абсолютно не виключена і ракетна атака. Крім того, можемо сказати: усвідомлюючи, що ми зосереджені на датах 23-24 лютого, ворог може перечекати цей період і завдати удару, коли всі начебто "видихнуть", - зазначила Гуменюк і закликала громадян не нехтувати сигналами повітряної тривоги.
 
Раніше глава ГУР повідомляв, що на 23-24 лютого РФ може планувати масований ракетний удар.
 
Крім того, Буданов повідомив, що Росія не має наміру затягувати війну в Україні на роки, навпаки - вона намагається досягти хоч якихось успіхів і закінчити її якнайшвидше. Глава ГУР також розповів, коли будуть вирішальні бої війни.
Добавил: Loci
Категория: Украина 95
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close