ЗСУ вийшли з південної частини Великої Новосілки | |
|
27.01.2025
17:57
589
| |
![]() Сили оборони утримують позиції на околиці населеного пункту, запобігаючи подальшому просуванню російських військ.Українських військових вивели з південної частини Великої Новосілки на Донеччині. Сили оборони утримують деякі позиції в межах населеного пункту, але ближче до його околиці. Про це повідомив речник ОСУВ Хортиця Віктор Трегубов в етері телемарафону.Українських оборонців вивели з південної частини населеного пункту для уникнення оточення. Нині українські Сили утримують деякі позиції в межах населеного пункту, але це ближче до його околиці. Будь-які інші дії могли б спричинити їх оточення та непотрібні втрати серед українських захисників. Речник зазначив, що станом на зараз російські війська зайшли у значну частину населеного пункту, тоді як українці утримують певні його рубежі, щоб окупанти не пішли далі. | |
|
Категория: Украина
589
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



