ЗСУ вийшли із села Ласточкине під Авдіївкою | |
|
26.02.2024
14:13
383
| |
![]() Маневр був необхідний для організації оборони по лінії населених пунктів Орлівка, Тоненьке, Бердичі і недопущення подальшого просування ворога в західному напрямку, запевнили в ОСУВ Таврія.Українські військові відійшли від села Ласточкіне, що за 6 км від Авдіївки Донецької області. Про це в понеділок, 26 лютого, речник ОСУВ Таврія Дмитро Лиховій повідомив в ефірі телемарафону, пише РБК-Україна."Підрозділи Збройних сил України здійснили вихід від села Ласточкине", - констатував Лиховій. За його словами, маневр був необхідний для організації оборони по лінії населених пунктів Орлівка, Тоненьке, Бердичі і недопущення подальшого просування ворога в західному напрямку. | |
|
Категория: Украина
383
| |
|
Сейчас читают
Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



