Знищення ГЕС: названо втрачений об'єм води
Знищення ГЕС: названо втрачений об'єм води

Щосекунди з Каховського водосховища витікає близько 40 тисяч кубометрів води, зазначили у Міндовкіллі.

В результаті підриву російськими агресорами Каховської ГЕС Україна вже втратила 6,5 кубічних кілометрів води. Про це напередодні повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

"Це найбільша екологічна катастрофа з часів Чорнобиля. Щосекунди з Каховського водосховища витікає близько 40 тисяч кубометрів води. Україна вже втратила 6,5 кубокілометрів. Ведемо переговори з ОБСЄ та ЮНЕП щодо роботи їхніх експертів. Потрібне чітке розуміння, як цей акт "відчаю" росіян змінить довкілля, і як ми можемо відновити природу там, де це можливо", – сказав міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Зазначається, що представники Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції у режимі 24/7 залучені до моніторингу стану довкілля на постраждалих територіях. Екоінспектори під обстрілами продовжують роботу над фіксацією та обрахунком збитків довкіллю.

"Поки що маємо перевищення концентрації нафтопродуктів у воді в кілька разів, але триває тенденція до зниження", – додали в Міндовкіллі.

Нагадаємо, за останню добу рівень води в Каховському водосховищі впав ще на метр та продовжує знижуватися. Станом на 08:00 ранку рівень водосховища в районі Нікополя становить 11,74 м.
Добавил: Loci
Категория: Украина 477
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close