Жизель Бюндхен стала мамою втретє | |
|
06.02.2025
12:53
1090
| |
![]() Супермодель народила третю дитину. Малюк став її першою спільною дитиною з 35-річним Гоакімом Валенте, тренером із джиу-джитсу.Бразильська супермодель Жизель Бюндхен знову стала мамою. Вона народила дитину від свого бойфренда Гоакіма Валенте. Про це повідомляє TMZ з посиланням на власні джерела.Поки що ні сама модель, ні її представники офіційно не підтвердили новину. Також не розголошуються стать та ім’я новонародженого. Для Жизель Бюндхен, яка розлучилася з гравцем в американський футбол Томом Бреді у 2022 році після 13 років шлюбу, це вже третя дитина. Вона виховує сина Бенджаміна та доньку Вівіан, які народилися у шлюбі з Бреді. Чутки про вагітність моделі з’явилися ще в жовтні минулого року. Її роман із Гоакімом Валенте почався після розлучення, хоча пара познайомилася ще у 2021 році, коли зірка почала займатися джиу-джитсу в його академії. | |
|
Категория: Lifestyle
1090
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



