Зеленський про контрнаступ: Потрібно більше часу
Зеленський про контрнаступ: Потрібно більше часу

ЗСУ вже можуть йти вперед та бути успішними з тим озброєнням, що мають вже зараз. Але буде втрачено багато людей, пояснив президент.

Україні потрібно більше часу для підготовки контрнаступу проти російських загарбників, оскільки військові все ще очікують на обіцяну допомогу від західних союзників. Про це сказав український президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для BBC, оприлюдненому у четвер, 11 травня.

Він зазначив, що ЗСУ вже можуть йти вперед та бути успішними з тим озброєнням, що мають вже зараз.

"З (тим, що ми вже маємо), ми можемо йти вперед і, я думаю, досягти успіху. Але ми втратимо багато людей. Я вважаю, що це неприйнятно. Тому нам потрібно почекати. Нам все одно потрібно трохи більше часу", – заявив він.

Зеленський написав бойові бригади, деякі з яких були навчені країнами НАТО, як "готові", але сказав, що армія все ще потребує "деяких речей", включаючи бронетехніку, яка надходить партіями.

Водночас президент висловив упевненість, що ЗСУ можуть наступати, попередивши про ризики "замороженого конфлікту", на який, за його словами, розраховує Росія.

Зеленський відкинув побоювання щодо втрати підтримки США в разі, якщо президент Джозеф Байден, який пообіцяв підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно, не буде переобраний на другий президентський термін у 2024 році. Україна, за його словами, як і раніше, має двопартійну підтримку в Конгресі США.

"Хто знає, де ми будемо (коли у США відбудуться вибори – ред.)?... Я вірю, що на той час ми переможемо", – сказав він.
Добавил: Loci
Категория: Украина 364
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close