Зеленський переніс відзначення Дня перемоги
Зеленський переніс відзначення Дня перемоги

Тепер Україна разом з іншими європейськими державами буде відзначати День перемоги 8 травня.

Президент Володимир Зеленський підписав закон Про День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років", який відзначатимуть в Україні 8 травня. Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради у понеділок, 12 червня.

Згідно з карткою законопроєкту, документ сьогодні було повернуто до Верховної Ради з підписом глави держави.

У пояснювальній записці вказано, що Україна як цивілізована, миролюбива та демократична європейська держава вшановує пам’ять про подвиг кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв, кого торкнулась війна, – цивільних, які постраждали від окупації і бойових дій, остарбайтерів, підпільників, дітей війни та інших.

Також зазначено, що для громадян України є обов’язком пам’ятати, ціною яких величезних втрат здобуто перемогу над нацизмом.

У країнах Європи перемога у війні щороку відзначається 8 травня в день капітуляції нацистської Німеччини – вшануванням пам’яті полеглих у Другій світовій війні. 

"Це чиста історія, без ідеологічних домішок. І це – історія нашого народу, наших союзників, усього вільного світу. Сьогодні ми повертаємо її нашій державі", – вказував Зеленський при поданні документу до парламенту.

Раніше Володимир Зеленський встановив на 9 травня нове свято. При цьому Україна ніколи не забуде про внесок свого народу в перемогу над нацизмом, і не дасть збрехати, що перемога могла відбутись і без участі якоїсь країни або народу.
Добавил: Loci
Категория: Украина 454
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close