Зеленський озвучив втрати росіян на Курщині | |
|
06.09.2024
13:53
1362
| |
![]() Російські військові покинули значну частину території, коли побачили наближення ЗСУ, зазначив президент.За місяць боїв у Курській області російські війська втратили приблизно 6 тисяч солдатів убитими та пораненими. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час засідання контактної групи з питань оборони України у форматі Рамштайн в Німеччині.Він нагадав, що сьогодні рівно місяць від початку операції Сил оборони України на території Курської області, звідки російський диктатор Володимир Путін готувався розпочати наступ на місто Суми. "Ми перевернули гру. І витискаємо війну на територію РФ завдяки нашому контрнаступі. Сьогодні ми контролюємо територію в понад 1300 квадратних кілометри у Курській області. Це включає зокрема понад сотню населених пунктів", – заявив Зеленський. Він зазначив, що російські військові покинули значну частину території, коли побачили наближення ЗСУ, інша ж частина була взята під контроль в боях. "Станом на зараз протягом першого місяця нашої операції російські війська втратили приблизно 6 тисяч солдатів убитими та пораненими лише у Курській області, а також десятки тисяч російських військ в інших зонах бойових дій", – підкреслив президент. На думку Зеленського, союзники України можуть зробити так, щоб агресія Росії припинилися. Це можна і потрібно зробити вже цієї осені. | |
|
Категория: Россия
1362
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



