Збірній Росії заборонили грати в Adidas
Збірній Росії заборонили грати в Adidas

Відомий виробник спортивного екіпірування наклав санкції на футболістів країни-агресора.

Хто носить фірму Adidas, той завтра батьківщину продасть. Так говорило старе радянське прислів'я. Але футболістам збірної Росії з футболу хвилюватися нема про що. Вони точно залишаться вірні своїй батьківщині, адже не одягнуть більше форму цієї фірми.
 
Вся справа в тому, що всесвітньо відомий виробник спортивного одягу Adidas прийняв рішення заборонити футбольній збірній держави-агресора використовувати своє екіпірування.
 
Зазначимо, що німецька компанія та Російська футбольна спілка співпрацювали з далекого з 2008 року. З того часу контракт постійно оновлювали, і 2021 року сторони продовжили угоду ще на п'ять років.
 
Але вже за рік до нинішнього керівництва дітища Адольфа Дасслера дійшла вся хибність цього вчинку. 1 березня 2022 року через п'ять днів після початку повномасштабного вторгнення кремлівських військ в Україну Adidas розірвав договір.
 
Але в Москві вдали, що нічого не сталося, і національна збірна Росії виходила у формі Adidas на осінні товариські матчі проти Таджикистану та Киргизстану.
 
Після цього в німецькій компанії офіційно оголосили про заборону збірним країни держави-агресора використовувати своє екіпірування.
 
У РФС вже повідомили, що національна команда підпише контракт із іншим технічним спонсором.
 
"Можна впевнено сказати, що у 2023 році у нас не буде форми Adidas. Коли буде новий партнер? У першому кварталі. Зараз проводимо переговори – буде новий технічний спонсор", – сказав президент Російського футбольного союзу Олександр Дюков, у коментарі агентству ТАСС
 
Нагадаємо, що всі російські клуби та збірні були усунені від участі у міжнародних змаганнях під егідою ФІФА та УЄФА після початку повномасштабної війни в Україні. Восени УЄФА продовжила свої санкції щодо країни-агресора та усунула Росію від Євро-2024.
Добавил: Loci
Категория: Россия 48
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close