Запорізька АЕС знову опинилася знову на межі блекауту | |
|
03.01.2026
13:45
1955
| |
![]() Запорізька атомна електорстанція внаслідок бойових дій втратила живлення з однією з високовольтних ліній.Вночі 3 грудня окупована росіянами Запорізька атомна електростанція втратила живлення з однією з високовольтних ліній. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики України."Вночі внаслідок бойових дій тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція втратила живлення з однією з високовольтних ліній", - йдеться в повідомленні. У Міненерго нагадали, що за час повномасштабної війни російські обстріли неодноразово призводили до пошкоджень ліній живлення ЗАЕС та спричиняли 12 блекаутів на станції. Останній такий випадок стався менше ніж місяць тому. Крім того, Росія навмисно виводить з ладу енергетичну інфраструктуру на окупованій території та тестує підключення Запорізької АЕС до власної енергосистеми в умовах бойових дій та окупації. | |
|
Категория: Украина
1955
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



