Запорізька АЕС знову опинилася на межі блекауту | |
|
11.02.2025
19:33
728
| |
![]() Енергетики зможуть почати роботи для відновлення повноцінного живлення, щойно дозволить безпекова ситуація.У вівторок внаслідок російських обстрілів знеструмлено одну з двох ліній живлення тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції. Про це повідомило Міністерство енергетики у Facebook у вівторок, 11 лютого.Вказано, що наразі ЗАЕС з'єднана з українською енергосистемою лише однією лінією електропередачі. Енергетики зможуть почати роботи для відновлення живлення цією лінією, щойно дозволить безпекова ситуація. "Через окупацію станції росіянами ситуація на ЗАЕС залишається загрозливою, і лише повернення Україні контролю над АЕС може гарантувати безпечну експлуатацію найбільшої в Європі атомної станції", - заявив міністр енергетики Герман Галущенко. | |
|
Категория: Украина
728
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5305 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 5007 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4962 |
| Всего комментариев: 0 | |



