Закупівлі за кошти Світового банку в Україні відтепер можуть проходити в Prozorro
Закупівлі за кошти Світового банку в Україні відтепер можуть проходити в Prozorro

Нова процедура Prozorro передбачає можливість приймати пропозиції учасників у різних валютах, обирати переможця не лише за ціновим критерієм.

У Мінекономіки повідомили, що Світовий банк схвалив використання Prozorro для всіх проектів, які фінансує в Україні. Система електронних закупівель Prozorro може використовуватися для закупівель як для національних (до 5 млн євро), так і для міжнародних (від 5 млн євро) тендерних процедур.

Зазначається, що нова процедура Prozorro передбачає можливість приймати пропозиції учасників у різних валютах, поетапно розглядати пропозиції, обирати переможця не лише за ціновим критерієм.

Для того, аби систему Prozorro могли використовувати різні банки розвитку та міжнародні організації, державне підприємство Прозорро спеціально розробило процедуру для донорських закупівель за принципом конструктора.

Раніше Світовий банк передбачав можливість використовувати українську систему електронних закупівель лише для закупівель до 5 млн євро. Тепер всі закупівлі, які фінансує World Bank для відновлення України, рекомендовано проводити в Prozorro.
Добавил: Loci
Категория: Украина 379
Рейтинг: 5.0/2
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close