Забарний про Євро-2024: Це - розчарування, я знаю, на що ми здатні
Забарний про Євро-2024: Це - розчарування, я знаю, на що ми здатні

Центральний захисник збірної України висловився про ранній виліт команди з чемпіонату Європи.

Ілля Забарний залишився задоволений грою збірної України у матчі проти команди Бельгії, але не виступом на турнірі. За словами центрального захисника "синьо-жовтих", долю збірної вирішила один провальний матч, і це має стати уроком для гравців, аби не повторити це у майбутньому.

"Це футбол. Потрібно було виграти ті дві гри та зараз вже виходити просто на сигареті та й все. А так - дуже важко грати проти Бельгії. Важкий матч, важка гра. Хоча ми грали добре, але цього недостатньо.

Це буде для нас уроком, що потрібно на кожну гру виходити та грати як фінал, бо на такому рівні це недопустимо. Для мене це розчарування, бо я знаю, на що ми здатні. Так вилітати мені неприємно. За себе кажу - я зробив недостатньо на цьому Євро.

Для когось це перше Євро - складний і важливий турнір. З Румунією я не кажу, що винен той, хто вперше на Євро. Винна вся команда у цьому результаті, - сказав Забарний каналу ТРЕНДЕЦЬ.

Нагадаємо, збірна України залишила турнір вже після групового раунду. В останньому, третьому турі, "синьо-жовті" зіграли внічию з Бельгією (0:0).

Всі команди квартету Е набрали по чотири очки, а Україна, через гіршу різницю голів, стала останньою і залишила турнір. Словаки - треті, бельгійці - другі, румуни - перші.
Добавил: Loci
Категория: Спорт 548
Рейтинг: 0.0/0
Теги: спорт
Всего комментариев: 0
avatar
close