За добу росіяни на Донбасі вбили шістьох мирних жителів | |
|
27.01.2023
12:13
318
| |
![]() Загалом з початку повномасштабного вторгнення на Донеччині загинули 1 326 цивільних, ще 2 905 людей отримали поранення.Росія продовжує вбивати мирних громадян України. Так, за 26 січня на Донеччині загинули шестеро людей. Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко.Усі загиблі - жителі Очеретино, Богоявленки, Авдіївки та Парасковіївки. Ще дев'ятеро людей отримали поранення. Загалом з початку повномасштабного вторгнення на Донеччині загинуло 1 326 цивільних, ще 2 905 людей отримали поранення. При цьому нині неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі. Нагадаємо, у Донецькій ОВА повідомили раніше, що вздовж усієї лінії фронту в області спостерігається суттєве загострення ситуації. Через відсутність успіхів на полі бою, російські окупанти посилили обстріли прифронтових населених пунктів Донеччини. | |
|
Категория: Украина
318
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



