З березня власники Telegram-каналів зможуть отримувати гроші за свою роботу | |
|
28.02.2024
17:12
638
| |
![]() Щомісяця Telegram-канали генерують 1 трильйон переглядів. Наразі лише 10% цих переглядів монетизуються.З наступного місяця власники Telegram-каналів почнуть отримувати фінансову винагороду за свою роботу. Про це повідомив засновник Telegram Павло Дуров.Це пов'язано з тим, що рекламна платформа Telegram офіційно відкриється для всіх рекламодавців у майже сотні нових країн. Власники каналів у цих країнах почнуть отримувати 50% від будь-якого доходу, який Telegram отримає від реклами на їхніх каналах. "Щоб забезпечити швидкі та безпечні платежі за рекламу та зняття коштів, ми будемо використовувати виключно блокчейн Ton. Подібно до нашого підходу з іменами користувачів Telegram на Fragment, ми будемо продавати рекламу та ділитися доходом із власниками каналів у Toncoin", - зазначив засновник месенджера. За словами Дурова, це створить коло, в якому власники каналів зможуть перевести отримані гроші в готівку або реінвестувати їх для просування та оновлення своїх каналів. | |
|
Категория: Техно
638
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



