Ворог пошкодив мережі в двох областях - Міненерго | |
|
02.05.2023
14:44
701
| |
![]() Після масованого обстрілу в ніч на 1 травня енергетики вже відновили електропостачання для споживачів Дніпра та області.Російські агресори пошкодили обстрілами розподільні мережі у Сумській на Херсонській областях. При цьому енергосистема працює без обмежень, повідомляє Міненерго у вівторок, 2 травня."Напередодні ввечері внаслідок обстрілів пошкоджено розподільні мережі на Сумщині. Через пожежу ремонтні бригади станом на ранок вівторка поки не змогли розпочати ремонт та відновити електропостачання для споживачів", – йдеться у повідомлені. Також обстрілами було пошкоджено мережеву інфраструктуру в Херсонській області. Разом з тим, після масованого обстрілу в ніч на 1 травня енергетики вже відновили електропостачання для споживачів Дніпра та області. Також заживлено споживачів на Харківщині та Херсонщині. Загалом за минули добу енергетики змогли повернути світло для понад 16 тисяч споживачів. "Енергетична система працює стабільно, без обмежень", – запевнили у Міненерго. | |
|
Категория: Украина
701
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 |
| Всего комментариев: 0 | |



