Ворог майже 60 разів за добу бив по Херсонщині, троє загиблих | |
|
13.12.2022
14:15
189
| |
![]() Війська РФ за минулу добу 57 разів обстріляли територію Херсонської області, загинули троє мирних жителів та 15 постраждали. Про це 13 грудня повідомив голова обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич. Він уточнив, що мирні населені пункти регіону атакували з артилерії, РСЗВ та мінометів. "Під масованим ворожим вогнем у черговий раз опинилися житлові квартали Херсона. Загарбники влучили у школу, стадіон, медзаклад, лінії електропередачі, інфраструктурний об'єкт, приватні і багатоквартирні будинки... Російські окупанти вбили трьох людей, ще 15 жителів області отримали поранення різного ступеня тяжкості", – зазначив Янушевич. | |
|
Категория: Украина
189
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 |
| Всего комментариев: 0 | |



