Вірменія ратифікувала Римський статут МКС
03.10.2023 13:04 638
Вірменія ратифікувала Римський статут МКС

За ратифікацію Римського статуту проголосували 60 депутатів від правлячої фракції Громадянський договір.

Парламент Вірменії ратифікував Римський статут Міжнародного кримінального суду (МКС). Про це повідомляє Арменпресс у вівторок, 3 жовтня.

Вказано, що за ратифікацію проголосували 60 депутатів від правлячої фракції Громадянський договір. У той час як 22 депутати від опозиційних фракцій Вірменія та Маю честь проголосували проти.

Перед голосуванням парламенту виступив представник Вірменії з міжнародних правових питань Єгіше Кіракосян, який пояснив, що дасть країні ратифікацію Римського статуту.

"Це певною мірою гарантує, що будь-який серйозний злочин, скоєний на території Республіки Вірменія, підпадатиме під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду, а для тих, хто має намір вчинити такий злочин, це матиме як мінімум стримуючий ефект. Думаю, що це не мала нагода для обговорення питання ратифікації. Враховуючи той факт, що збройні формування Азербайджану, як і раніше, знаходяться "на суверенній території" Вірменії, ратифікацію Хартії знову виправдана", – сказав Кіракосян.

Нагадаємо, що у березні поточного року Конституційний суд Вірменії визнав юрисдикцію МКС. Тоді у Росії різко відреагували на таке рішення Єревану.

Як відомо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна, звинувативши його в незаконній депортації тисяч дітей з України.
Добавил: Loci
Категория: Мир 638
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close