Вірменія і Азербайджан проведуть переговори за сприяння ЄС
06.10.2023 14:10 445
Вірменія і Азербайджан проведуть переговори за сприяння ЄС

Напередодні глава Євроради, президент Франції і канцлер ФРН провели зустріч з прем'єр-міністром Вірменії.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і президент Азербайджану Ільхам Алієв прийняли запрошення провести тристоронні переговори за участю Євросоюзу у Брюсселі. Про це повідомив голова Європейської ради Шарль Мішель у п'ятницю, 6 жовтня.

"Я вирішив запросити обох лідерів наприкінці жовтня до Брюсселя. Обидва лідери погодилися приїхати на цю зустріч до Брюсселя. Ми маємо намір ретельно працювати, щоб досягти прогресу в нормалізації між Азербайджаном і Вірменією", – заявив Мішель.

Відомо, що вчора глава Євроради, президент Франції Еммануель Макрон і канцлер ФРН Олаф Шольц провели зустріч з Пашиняном.

Раніше повідомлялося про можливість проведення в іспанській Гранаді п'ятисторонньої зустрічі за участю президента Азербайджану Ільхама Алієва. Але Баку оголосив, що азербайджанська сторона не братиме участі в цих консультаціях.

Водночас напередодні в Баку повідомили, що Азербайджан готовий до тристоронніх зустрічей у Брюсселі найближчим часом у форматі ЄС-Азербайджан-Вірменія.

Раніше стало відомо, що Азербайджан проводить переговори з Вірменією щодо Нагірного Карабаху. Також Єревану передали проєкт мирного договору.
Добавил: Loci
Категория: Мир 445
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close