Військових РФ поменшало на ЗАЕС - Енергоатом | |
|
09.11.2023
13:43
590
| |
![]() Зараз на Запорізькій АЕС працює до 800 українців і умови їх роботи залишаються складними, зазначив Петро Котін.На тимчасово окупованій Запорізькій АЕС та у її місті-супутнику Енергодарі поменшало російських військових. Про це сказав глава Енергоатому Петро Котін в ефірі телемарафону у четвер, 9 листопада.За його словами, станом на сьогодні на Запорізькій АЕС працює до 800 українців і умови їх роботи залишаються складними. "Наш персонал не підписує контракти з російський Росатомом. Персоналу окупантам не вистачає, тому вони вимушені використовувати наш персонал на станції. Фактично умови роботи нашого персоналу залишаються дуже важкими", – сказав він. Котін зазначив, що на ЗАЕС і в Енергодарі поменшало російських окупантів. "Водночас останнім часом поменшало російських військових в місті Енергодарі та на самій станції. І змінюється персонал зараз більше на жіночої статі. Чоловіків стає менше. Ми вважаємо, що росіяни використовують цих чоловіків для переведення на фронт", – наголосив Котін. | |
|
Категория: Украина
590
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 |
| Всего комментариев: 0 | |



