Вибух на бензосховищі у Карабасі: кількість загиблих перевищила 120 осіб
27.09.2023 11:27 184
Вибух на бензосховищі у Карабасі: кількість загиблих перевищила 120 осіб

На території складі бензину була велетенська черга людей, які очікували можливості заправити авто, щоб виїхати з Карабаху.

Увечері 26 вересня до Вірменії доправили останки 125 загиблих внаслідок вибуху резервуара з пальним у Нагірному Карабасі. Про це повідомляє ArmenPress з посиланням на міністра охорони здоров'я Вірменії Анаїт Аванесян.
 
"На цей час нам вдалося розв'язувати питання щодо переміщення останків... Сьогодні до судово-медичних експертних центрів Вірменії було передано 125 останків", - зазначила вона.
 
Очікується, що найближчим часом розпочнеться процес ідентифікації.
 
Крім того, до медичних центрів та медпунктів доправлено 290 постраждалих унаслідок вибуху.
 
Нагадаємо, у ніч на 26 вересня на території складі бензину поблизу траси Степанакерт (Ханкенді) - Аскеран стався потужний вибух і виникла пожежа. На АЗС у цей момент було багато людей, які сподівалися заправитися, щоб залишити Нагірний Карабах.

Як відомо, Азербайджан заявив про завершення своєї операції у Карабаху 20 вересня. У Баку пообіцяли забезпечити вихід із регіону вірменам, які складуть зброю. 
 
Карабах почали залишати вірмени, які не бажають залишатися у регіоні після його переходу під контроль Азербайджану. Наразі до Вірменії з Нагірного Карабаху прибули понад 28 тисяч вимушених переселенців. 
Добавил: Loci
Категория: Мир 184
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close