В Укренерго розповіли про наслідки ранкової ракетної атаки РФ
В Укренерго розповіли про наслідки ранкової ракетної атаки РФ
Нові удари посилили ситуацію в енергосистемі України, у зв'язку з чим українців просять ощадливо споживати електроенергію, щоб не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перевантаження.

Росія вранці у понеділок, 31 жовтня, завдала масованого ракетного удару по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Нові ушкодження посилили ситуацію в енергосистемі України, повідомили в Укренерго.

Там також зазначили, що стабілізаційні графіки погодинних відключень, які були запроваджені з 6 години ранку у всіх регіонах, скасовані.

"Для ліквідації аварій, спричинених наслідками ракетних обстрілів, в окремих регіонах операторами розподільчих мереж (обленерго) було введено локальні обмеження споживачів у межах областей. Надалі величина необхідного обмеження споживачів регулюватиметься залежно від поточної ситуації в енергосистемі", - йдеться у повідомленні.

В Укренерго також повідомили, що ремонтні бригади вже розпочали ліквідацію пошкоджень там, де це дозволили військові, та попросили українців про допомогу.

"Допомогти їм може кожен, хто зараз має світло. Економне споживання електроенергії допоможе утримати баланс в енергосистемі і не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перевантаження", - повідомили в Укренерго.
Добавил: LociOlah
Категория: Украина 27
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close