В Укренерго анонсували "хороші новини" щодо світла | |
|
22.07.2024
16:43
429
| |
![]() Дефіцит в енергосистемі буде поступово зменшуватись у серпні-жовтні, якщо не буде нових масштабних атак Росії.Вже незабаром в Україні зменшаться обсяги відключень світла. У серпні-жовтні їх може не бути взагалі, сказав голова Укренерго Володимир Кудрицький в інтерв’ю Суспільному."Звичайно, що є проблеми з дефіцитом, але з хороших новин: через пару тижнів ми очікуємо покращення ситуації, тому що буде збільшений обсяг генерації, вийдуть з ремонтів деякі генеруючі потужності, деякі блоки на електростанціях", – заявив він. За словами Кудрицького, дефіцит трохи зменшиться, а протягом серпня буде поступово зменшуватись в вересні і в жовтні, якщо не буде нових масштабних атак Росії. "У нас є досить непогані шанси пройти цей період або без відключень, або з радикально меншими відключеннями, ніж зараз", – вважає він. Кудрицький нагадав, що весною в Україні половина генерації була пошкоджена або знищена. "Будь-яка інша енергосистема в цій ситуації просто би сколапсувала, просто би був повний блекаут на тижні або місяці", – додав очільник Укренерго. | |
|
Категория: Украина
429
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



