В Україні знову знизилось енергоспоживання | |
|
03.06.2025
12:24
1046
| |
![]() Наразі зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час - з 10:00 до 18:00.Станом на ранок у вівторок в Україні другий день поспіль знизилось споживання електроенергії. Про це повідомило Укренерго 3 червня."Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження... Станом на 9:30, його рівень був на 1,5% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня - у понеділок. Це зумовлено безхмарною погодою майже на всій території України та ефективною роботою побутових сонячних електростанцій", - йдеться у повідомленні. За словами енергетиків з врахуванням погодних факторів, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на денний час. "Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00", - попросили в Укренерго. Також у компанії нагадали, що зараз енергосистема країни продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. | |
|
Категория: Украина
1046
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



