В Україні знизилося споживання електроенергії | |
|
23.08.2024
13:48
366
| |
![]() Через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлений 531 населений пункт у дев'яти областях.Станом на ранок у п’ятницю споживання електроенергії в Україні знизилося на 6,9% порівняно із попереднім днем внаслідок зниження температури повітря. Про це повідомило Укренерго 23 серпня."Завдяки зниженню температури у західних, північних та центральних областях – рівень споживання знизився. Сьогодні, 23 серпня, станом на 9:30 він на 6,9% нижчий, ніж попередньої доби", – йдеться у повідомленні. Крім того, 22 серпня максимум споживання був на 3,8% нижчий за відповідний показник 21 серпня. Разом з тим через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлений 531 населений пункт. Так, через бойові дії є відключення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Харківській, Херсонській і Миколаївській областях. З технічних причин знеструмлювались споживачі на Київщині та Дніпропетровщині. Сьогодні імпорт електроенергії запланований упродовж доби із Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини і Молдови загальним обсягом 19 010 МВт-год. Експорт не відбувається. Нагадаємо, на поточному тижні в Україні три дні поспіль відключали світло – одну-дві черги, переважно у вечірній час. | |
|
Категория: Украина
366
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



