В Україні знеструмлено 800 населених пунктів
В Україні знеструмлено 800 населених пунктів

Вночі знову була обстріляна разом з містом-супутником одна з теплоелектростанцій. Обладнання зазнало пошкоджень.

Станом на ранок у п’ятницю в Україні без енергопостачання залишаються 800 населених пунктів. Про це повідомило Укренерго 15 грудня.

Так, через негоду знеструмлено 355 населених пунктів в Дніпропетровській, Донецькій, Полтавській, Харківській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях. В Донецькій області 119 населених пунктів без енергопостачання більше доби.

Через технічні пошкодження є знеструмлені споживачі у Київській області.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 445 населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській, областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Сьогодні вночі знову була обстріляна разом з містом-супутником одна з теплоелектростанцій. Там є пошкодження обладнання.

Після  ремонту протягом доби повернулись в роботу два блока на ТЕС, а також дві ТЕЦ в південному та західному регіонах. Натомість три інших енергоблока на ТЕС в різних регіонах вийшли в аварійний ремонт.

Разом з тим ліміти споживання не запроваджувались. Графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію в денні години зі Словаччини, Румунії та Молдови загальним обсягом 5 808 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 790 МВт. Експорт не ведеться.
Добавил: Loci
Категория: Украина 582
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close