В Україні засіяли 4,1 млн га озимими зерновими | |
|
02.11.2022
14:31
270
| |
![]() Сільськогосподарські підприємства станом на кінець жовтня засіяли 4,1 млн га озимими зерновими під урожай 2023 року. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства. Озимими зерновими засіяно 85% прогнозованої площі. Пшеницею засіяно 3,5 млн га (87% від прогнозу), ячменем - 507 тис. га (75%), житом - 78 тис. га (92%). Крім того, за попередній тиждень засіяно 449 тис. га озимини на зерно. Аграрні підприємства Вінницької, Волинської, Київської та Чернігівської області завершили сівбу озимих зернових культур. До завершення сівби також близькі аграрії Житомирської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. | |
|
Категория: Украина
270
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



