В Україні за місяць подвоївся попит на електромобілі | |
|
16.05.2024
12:51
683
| |
![]() У квітні українці придбали понад 4,2 тис. електромобілів. Найбільше - у Львівській області та у Києві.У квітні український автопарк поповнився понад 4200 електромобілями, що вдвічі більше, ніж у квітні минулого року. Про це повідомила пресслужба Укравтопрому в четвер, 16 травня. Найбільшу кількість реєстрацій таких транспортних засобів зафіксували водії у Львівській області (595 одиниць). Серед інших лідерів:
В сегменті ввезених з-за кордону вживаних авто:
Нагадаємо, раніше з'явилися фото електрокросовера Kia EV3. Це - компактна модель. Топова версія зможе подолати до 500 км без підзарядки. | |
|
Категория: Украина
683
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



