В Україні почало зростати споживання електрики | |
|
15.10.2024
12:41
780
| |
![]() В години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності, нагадали енергетики.В Україні почало зростати споживання електроенергії на тлі зниження температури повітря. Про це повідомило Укренерго у вівторок, 15 жовтня.Так, сьогодні рівень споживання електрики станом на 9:30, був на 3% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у понеділок. "Вчора, 14 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,3% вищим, ніж попереднього робочого дня – у п’ятницю, 11 жовтня. Причина такої динаміки – зниження температури повітря на всій території України", – йдеться у повідомленні. Енергетики нагадали, що в години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому вони попросили громадян користуватись потужними електроприладами у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Станом на ранок в Україні через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлені 495 населених пунктів. "Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Миколаївській областях. З технічних причин є знеструмлені споживачі у Сумській, Запорізькій і Київській областях", – розповіли у компанії. | |
|
Категория: Украина
780
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



