В Україні підскочило споживання електрики | |
|
09.07.2024
11:12
1345
| |
![]() Станом на ранок з різних причин залишаються знеструмленими 504 населених пункти у 10 областях.З початком робочого тижня споживання електроенергії в Україні помітно зросло. Обленерго застосовують обмеження споживання протягом всієї доби у вівторок, 9 липня. Про це повідомило Укренерго."Зранку і до 14:00 застосовуються дві черги графіків погодинних відключень. Далі – з посиленням спеки – планується застосовувати три-чотири черги", - йдеться в повідомленні. Вказано, що 8 липня максимальне споживання електрики з настанням робочого тижня та підвищенням температури повітря, на 10% перевищувало аналогічний показник неділі, 7 липня. Станом на ранок залишаються знеструмленими 504 населених пункти. Через негоду знеструмленні споживачі у Донецькій області. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській і Чернігівській областях. З технічних причин знеструмлювалися споживачі у Дніпропетровській, Донецький, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській і Харківській областях. "Технічні причини відключень пов’язані із впливом спеки на високовольтне обладнання та лінії електропередачі, а також є наслідками бойових дій у прифронтових регіонах", – йдеться у повідомленні. Сьогодні Україна імпортує електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 29 238 МВт-год, з максимальною потужністю 1539 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається. | |
|
Категория: Украина
1345
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



