В Україні без світла понад 430 населених пунктів
В Україні без світла понад 430 населених пунктів

Протягом минулої доби на теплових електростанціях в аварійний ремонт виведено два блоки , ще на одному пордовжено термін ремонту.

Станом на ранок у четвер в Україні через негоду, російські обстріли і технічні проблеми знеструмлено 432 населених пункти. Про це повідомило Укренерго 25 січня.

Так, через негоду на ранок без світла 50 населених пунктів: Закарпатська область – 25, Львівська – 18, Чернігівська – 4, Кіровоградська – 3.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 382 населені пункти. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Миколаївській,  Одеській та Харківській областях

Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Разом з тим в Україні споживання електроенергії дещо знизилось через потепління. Дефіциту в енергосистетмі нема і не прогнозується.

Протягом минулої доби на теплових електростанціях в аварійний ремонт виведено два блоки , ще на одному продовжено термін ремонту.

Україна продовжує імпорт електроенергії впродовж всієї доби, за виключенням ночі, зі Словаччини, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 5 737 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 961 МВт. Експорт сьогодні відсутній.
Добавил: Loci
Категория: Украина 281
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close