В ОТУВ Сіверськ розповіли про ситуацію на прикордонні Сумщини
В ОТУВ Сіверськ розповіли про ситуацію на прикордонні Сумщини

Обстріли на Чернігівщині й Сумщині не припиняються ні на день: тільки за минулу добу їх було 55, повідомив речник ОТУВ Сіверськ.

Ситуація на прикордонні Сумщини напружена: в оперативно-тактичному угрупованні військ Сіверськ припускають спроби проникнення російських військ на територію України і готові давати відсіч. Про це у вівторок, 14 травня, в ефірі Радіо Свобода повідомив речник ОТУВ Сіверськ Вадим Мисник.

Речник підкреслив, що обстріли на Чернігівщині й Сумщині не припиняються ні на день: тільки за минулу добу їх було 55.

"Ворог певні частини стягував, збільшував свою присутність на кордоні з Україною. Ми відстежуємо ці рухи підрозділів особового складу, техніки. Вони ж перекидають. Зокрема, кордон на Сумщині з РФ – це 560 кілометрів. Це дуже велика ділянка, і ми відстежуємо, де відбувається концентрація сил противника, де вони здійснюють найбільші обстріли і намагаються розвідувати нашу оборону, використовуючи ДРГ. Тобто ми готуємося до будь-якого розвитку. І якщо спроба буде проникнення на територію України, наступальних дій - ми будемо давати відповідь", - сказав Мисник.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов прогнозує, що після Харківщини Росія може розпочати наступ на Сумщині.

Раніше повідомлялося, що 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Вони захопили близько десятка сіл у "сірій зоні". Зараз ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ.

За даними Генштабу, 13 травня українські військові нанесли вогневе ураження по росіянам на Харківському напрямку і дещо відтіснили їх.
Добавил: Loci
Категория: Украина 355
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close