В ОП заперечили "крах співпраці" США та ЄС щодо санкцій | |
|
27.05.2025
13:00
278
| |
![]() Уповноважений президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк спростував твердження про нібито розвал співпраці між США та Євроcоюзом у сфері санкційної політики. Про це він написав у Facebook у вівторок, 27 травня. Власюк відреагував на інформацію німецьких ЗМІ про те, США начебто розірвали співпрацю з ЄС у питаннях санкцій проти Росії. І всі канали зв’язку між Брюсселем і Вашингтоном у сфері протидії обходу санкцій призупинено. Він не погодився з тим, що стався "крах співпраці", та запевнив, що взаємодія між партнерами триває, попри зміни у політичному контексті. "Комунікую з американцями-санкційниками, і бачив їх двічі за три тижні на спільних робочих зустрічах в Європі, де обговорювали і обхід санкцій, і посилення санкцій. Чи той самий "імпульс", який був? Ні, але виключно в силу політичного контексту. Чи "розвал співпраці"? абсолютно точно ні", – зазначив Власюк. Він запевнив, що в межах санкційної коаліції продовжується активний обмін інформацією та ідеями. За його словами, всі учасники процесу орієнтуються у планах одне одного: Велика Британія готує нові санкції, Євросоюз працює над 18-м пакетом, а США – над заходами, спрямованими проти "тіньового флоту" та схем обходу обмежень. Водночас він констатував, що ЄС буде важко досягти нового рішення щодо санкцій без підтримки США у питанні позиції Угорщини. "Як і раніше, в межах санкційної коаліції відбувається багато обміну інформацією та ідеями. Всі приблизно в курсі планів інших", – резюмував Власюк. | |
|
Категория: Мир
278
| |
|
Сейчас читают
Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



