В Києві відновлено роботу "червоної" гілки метро | |
|
20.01.2026
14:17
385
| |
![]() Час чекання поїзда на цій лінії відповідно до графіка складає 6 хвилин, а на "зеленій" та "синій" - 5-6 хвилин.Рух поїздів на "червоній" лінії метрополітену в Києві між станціями Академмістечко і Лісова відновлено. Про це повідомила Київська міська державна адміністрація (КМДА) в Telegram."Червона" лінія метрополітену відновила роботу у звичайному режимі. На вхід відкриті всі станції, зокрема станції Лісова та Чернігівська. Також поїзди прямуватимуть з усіма зупинками", - мовиться в повідомленні. Час чекання поїзда відповідно до графіка – 6 хв. Рух поїздів на "синій" та "зеленій" лініях відбувається у звичному режимі. Тут час чекання поїзда складає орієнтовно 5-6 хв. | |
|
Категория: Украина
385
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



