В армії РФ криза з психічним здоров'ям солдатів - британська розвідка
В армії РФ криза з психічним здоров'ям солдатів - британська розвідка

Проблема загострюється через неможливість забезпечити достатню ротацію та відновлення сил.

Російська армія зіштовхнулася з кризою психічного здоров’я особового складу. У грудні 2022 року психологи РФ виявили близько 100 тисяч військовослужбовців, які страждають на посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

Зазначається, що зараз ця цифра майже напевно більша, оскільки російські військові не можуть забезпечити достатню ротацію та відновлення сил. 

"На проблему звертали увагу багато командирів, у тому числі колишній генерал-майор 58-ї загальновійськової армії Іван Попов, якого було звільнено від командування в липні 2023 року. Є додаткові ознаки того, що лікарі в Росії відправляють на фронт непридатних до війни військових", - наголосили у британській розвідці.

За її даними, у 2023 році кількість апеляційних позовів проти російських військово-лікарських комісій була вищою, ніж торік. Водночас багато справ було відхилено, а позови залишені без розгляду.

"Через недостатню турботу про психічне здоров’я та підготовку солдатів, бойова ефективність Росії продовжує залишатися на низькому рівні", - підсумували у Міноборони Британії.
Добавил: Loci
Категория: Россия 445
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close