Уряд виділив 6 млрд на відновлення енергоінфраструктури та залізниці | |
|
21.10.2025
11:53
378
| |
![]() Для української залізниці виділено 800,5 млн грн; обласним державним адміністраціям (для обласних військових адміністрацій) - 5,2 млрд грн.Кабінет міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету 6 млрд грн для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави. Про це йдеться в розпорядженні уряду від 18 жовтня.Кошти виділені для будівництва захисних споруд об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору, підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти (захист тягових підстанцій із рівнем первинної напруги 150 (110) кВ) та сектору систем життєзабезпечення критичної інфраструктури (постачання теплової енергії, водопостачання та водовідведення). Зокрема, Міністерству розвитку громад та територій (для акціонерного товариства Українська залізниця) виділено 800,5 млн грн; обласним державним адміністраціям (для обласних військових адміністрацій) - 5,2 млрд грн. Гроші підуть на укріплення енергетичних, транспортних і життєво важливих систем - від генераторів та акумуляторних станцій до будівництва інженерного захисту, що дозволить швидше зводити захисні споруди, оперативно відновлювати пошкоджені об’єкти й забезпечувати безперебійну роботу енергетики. | |
|
Категория: Украина
378
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 |
| Всего комментариев: 0 | |



